Miejsce

Przedszkole mieści się w nowym  przestronnym budynku, w cichej, spokojnej i bezpiecznej części Buszkowic ( w pobliżu szkoły). Do dyspozycji dzieci oddaliśmy: 6 dużych sal, które podzielono na dwie części: edukacyjną oraz część do zabawy i zajęć dodatkowych. jadalnię, dużą salę zabaw, szatnię, łazienkę i toalety oraz własny basen. Chcąc kształtować w dzieciach poczucie estetyki, urządziliśmy wnętrze naszego przedszkola w sposób harmonijny i funkcjonalny, wypełniając je ładnymi sprzętami i ciepłymi, pastelowymi barwami.
 Sale i pomieszczenia spełniają wszystkie normy i przepisy UE, gwarantujące Przedszkolakom bezpieczne i higieniczne warunki. Całe wyposażenie przedszkola posiada odpowiednie atesty i zostało pozytywnie zaopiniowane przez rzeczoznawców sanitarno-epidemiologicznych, straż pożarną, BHP.

Smaczne posiłki przygotowywane są w bloku żywieniowym przedszkola, w którym stosowane są procedury, zgodne z systemem HACCP, w celu zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego żywności.

Nasi mali Wychowankowie będą korzystać również z własnego placu zabaw urządzonego w ogrodzie przedszkola.

KRAINA MARZEŃ to miejsce nauki i zabawy pod opieką wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego dla 6 grup (2,5latki , 3 latki, 4 latki, 5 latki oraz 6 latki) w wieku od 2,5 do 6 lat. Tak jak każde przedszkole realizujemy Program Wychowania Przedszkolnego zatwierdzony przez MEN.

Tworzymy przestrzeń przyjazną Dzieciom, Rodzicom i Nauczycielom.