REGULAMIN  PŁYWALNI „KRAINA MARZEŃ”

Nauka pływania dla zorganizowanych grup przedszkolnych , szkolnych oraz klientów indywidualnych, organizowana przez Szkołę Pływania KRAINA MARZEŃ, prowadzona jest na krytym basenie  przy przedszkolu KRAINA MARZEŃ.

1.  Podczas przebywania na basenie wszyscy uczestnicy przestrzegają regulaminu Pływalni „KRAINA MARZEŃ”.
  2. Każdy uczestnik przed rozpoczęciem nauki pływania ma obowiązek skonsultować się z lekarzem w sprawie stwierdzenia przeciwwskazań do uczestnictwa w zajęciach nauki pływania i złożyć na tej podstawie stosowne oświadczenie. W imieniu osób niepełnoletnich oświadczenie składa jego rodzic/prawny opiekun
  3. Rodzic/opiekun zobowiązuje się do wydrukowania i wypełnienia „Karty umowy…” na uczestniczenie dziecka na zajęcia z przedszkola i dostarczenia jej przed zajęciami instruktorowi pływania. Deklaracje znajdują się na stronie www.krainamarzen-buszkowice.edupage.org, zakładka „Szkoła Pływania”
  4. Nauka pływania dla zorganizowanych grup przedszkolnych i szkolnych prowadzona jest od września do czerwca każdego roku.  Pełny cykl kursu to 10 zajęć po 45 minut dla poszczególnych grup.
  5. Warunkiem uczestnictwa w lekcjach nauki pływania jest regularne wnoszenie opłat  w formie gotówki lub przelewu do dnia wskazanego w umowie.  Opłaty za kurs (zakup odpowiedniego karnetu) dokonuje się jednorazowo, bezpośrednio po pierwszych zajęciach (lub przed).
  6.  Opłatę można uiścić w biurze przedszkola.
  7. W przypadku nieuregulowania płatności , organizator zastrzega sobie prawo do egzekwowania należności na drodze sądowej.
  8. Zajęć nieodrabiamy. Jeżeli wystąpi dłuższa nieobecność ( 3 zajęcia pod rząd - choroba) płacimy połowę stawki miesięcznej
  9.  Podczas zajęć z dzieckiem do lat 4,  w wodzie lub na brzegu pływalni musi przebywać przynajmniej jeden rodzic/opiekun, ponieważ daje to małym pływakom poczucie bezpieczeństwa. Umiejętność pływania dla rodzica/opiekuna nie jest tutaj konieczna, ponieważ zajęcia odbywają się na wodzie o głębokości od 70 cm do 130 cm. Po każdych zajęciach rodzic/opiekun może samodzielnie pobawić się z dzieckiem przez następne 15 minut (do czasu rozpoczęcia zajęć przez następną grupę) do momentu upływu czasu pobytu rodzica/opiekuna na basenie.
  10. Dziecko biorące udział w nauce pływania powinno posiadać strój kąpielowy, klapki, ręcznik oraz czepek silikonowy z wypisanym na nim imieniem. W razie konieczności również wodne pielucho majtki zabezpieczające przed dostaniem się nieczystości do wody.
  11.  Dzieci przebierają się w szatni  z rodzicami lub opiekunami.
  12.  Wszyscy uczestnicy zajęć stosują się do poleceń instruktora prowadzącego zajęcia.
  13.  Akcesoria i zabawki do prowadzenia zajęć zapewnia Pływalnia.
  14.  Inne sprawy wynikłe w czasie trwania kursu ustala się z prowadzącymi zajęcia.
  15. Kraina Marzeń zastrzega sobie prawo do łączenia grup, zmian godzin zajęć lub podwyższenia opłat w przypadku zmniejszenia ilości osób w grupie.
  16. Skargi należy zgłaszać do osób prowadzących kurs.